PROGRAM

Menu

Haberler

01

Ulusal Yarışma Başvuruları 22 Eylül’e Kadar Uzatıldı.

17 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenecek olan 5.Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ve Ulusal Kısa Film Yarışmaları için açmış olduğu başvuruları yoğun talep üzerine 22 Eylül’e kadar uzattı.

Detay
01

5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Yarışma Başvuruları Başladı!

17 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenecek olan 5.Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ve Ulusal Kısa Film Yarışmaları için başvurular başladı.

Detay
01

4.ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansı’nın (AA) global iletişim ortağı olduğu 4. Uluslar arası Boğaziçi Film Festivalinin ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirildi.

Detay
01

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, Slovenyalı yönetmen Ziga Virc'in "Houston, Bir Sorunumuz Var!" filminin gösterimiyle başladı.

Detay
01

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ YARIŞMA FİLMLERİ BELLİ OLDU

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve Medya Akademisi tarafından düzenlenen ve 10-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek 4.Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’ne geri sayım başladı.

Detay
01

ROBERT MCKEE, UBFF İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

SENARYONUN VE SENARİSTLERİN DÜNYACA ÜNLÜ ÜSTADI ROBERT MCKEE, UBFF İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

Detay