PROGRAM

Menu

Haberler

01

4.ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansı’nın (AA) global iletişim ortağı olduğu 4. Uluslar arası Boğaziçi Film Festivalinin ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirildi.

Detay
01

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ BAŞLADI

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, Slovenyalı yönetmen Ziga Virc'in "Houston, Bir Sorunumuz Var!" filminin gösterimiyle başladı.

Detay
01

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ YARIŞMA FİLMLERİ BELLİ OLDU

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve Medya Akademisi tarafından düzenlenen ve 10-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek 4.Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’ne geri sayım başladı.

Detay
01

ROBERT MCKEE, UBFF İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

SENARYONUN VE SENARİSTLERİN DÜNYACA ÜNLÜ ÜSTADI ROBERT MCKEE, UBFF İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

Detay
01

ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ YAPIM DESTEK PLATFORMU BAŞLIYOR

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, bu yıl ilk kez 11-15 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği “Boğaziçi Film Festivali Yapım Destek Platformu” ile Türk Sinema sektörüne önemli bir katkı sunmayı amaçlıyor.“TRT Ortak Yapım Ödülü” ve 100.000 TL değerindeki “Digiflame Post Prodüksiyon Hizmet Ödülü” olmak üzere iki farklı ödül ile Türk sinemacılarını destekleyecek.

Detay
01

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ YARIŞMA BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Bu yıl 10 – 18 Kasım 2016 tarihleri arasında, Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenecek olan 4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ve Ulusal Kısa Film Yarışmaları için başvurular başladı.

Detay
01

ULUSAL KISA FİLM VE BELGESEL FİLM YARIŞMA BAŞVURULARI BAŞLADI!

Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, Ulusal Kısa Film ve Belgesel Film Yarışma Başvuruları Başladı! 20-27 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Boğaziçi Film Festivali heyecanı başlıyor!

Detay