Bodrum Escort Halkalı Escort Şişli Escort Ataşehir Escort
BOSPHORUS FILM LAB

Work In Progress

Pitching Platformu

Gabriele Brunnenmeyer
Giovanni Robbiano
Agnieszka Glińska
Natalia Libet
Wim Vanacker
Céline Dornier
Wouter Jansen
Zsuzsi Bánkuti
Pitching Platformu

TRT Ortak Yapım Ödülü

Postbıyık Renk Düzenleme Ödülü

Work In Progress

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü:  25.000 TL​

CGV Mars Film Dağıtım Ödülü

MASTERCLASS: LAV DIAZ

Tarih: 23.10.2022

Saat: 13:00

Mekan: Atlas 1948 Sineması

BAŞVUR
DÜCANE CÜNDİOĞLU: SİNEMA VE HAKİKAT

24.10.2022

Saat: 21:00

Atlas 1948 Sineması

BAŞVUR
MARKETING ONESELF TO A SALES AGENT

Date: October 25th, Tuesday

Time: 14.00-15.00

Location: Akademi Sahne, Akademi Beyoğlu

 

The past, current, and future trends in the market and how Turkish titles could maximize their visibility & appeal for international sales agents.

 

Speakers:

Geremia Biagiotti (Intramovies)

Wouter Jansen (Square Eyes)

 

Etkinliğin dili İngilizce'dir. Tercüme sağlanmayacaktır.

The event will be in English.

BAŞVUR
FESTIVAL CHASING: WHO IS AFTER WHO EXACTLY?

Date: October 25th, Tuesday

Time: 15.00-16.00

Location: Akademi Sahne, Akademi Beyoğlu

 

Tips and tricks for a successful festival experience.

 

Speakers:

Jan Jilek (Summer Film School Uherské Hradiště)

Nashen Moodley (Sydney Film Festival)

 

Bu etkinliğin dili İngilizce’dir. Tercüme sağlanmayacaktır.

The event will be in English.

BAŞVUR
MASTERCLASS: ILDIKO ENYEDI

26.10.2022

Saat: 18:30

Mekan: Atlas Sineması 1948

BAŞVUR
8. Boğaziçi Film Festivali Kataloğu

2022 Bosphorus Film Lab Kataloğu

Görüntüle

BENİM MUTLU AİLEM

Yönetmen: Alkım Özmen / Yapımcı: Samet Hamiş

HACER

Yönetmen: Yeşim Tonbaz / Yapımcı: Yeşim Aktaş

HASAN

Yönetmen: Hasan Serin / Yapımcı: Önder Önsal

İSKELETİN TÜRKÜSÜ

Yönetmen: Murat Uğurlu / Yapımcı: Büke Akşehirli

JACKSON KARA ORKESTRASI

Yönetmen: Halit Eke / Yapımcı: Halit Eke

RÜZGARLARLA BERABER

Yönetmen: Ömer Sami Ciminli / Yapımcı: Yelin Mckay

SAÇMA

Yönetmen: Fatih Özcan / Yapımcı: Fatih Özcan

TOPRAĞIN TUZU

Yönetmen: Murat Eroğlu / Yapımcı: Baran Mayda

UZAYLILAR

Yönetmen: Aydın Ketenağ / Yapımcı: Bilal Bağcı

UMUT

Yönetmen: Orhan İnce / Yapımcı: Burak Kanısıcak

BALIK KIRGINI

Yönetmen: Baran Gündüzalp / Yapımcı: Deniz Yeşilgün

8x8

Yönetmen: Kıvanç Sezer / Yapımcı: Emin Akpınar, Kaan Korkmaz, Hatip Karabudak, Kıvanç Sezer

GÜNEŞİN ALTINDA YENİ BİR ŞEY YOK

Yönetmen: Murad Zaloğlu / Yapımcı: Halil Kardaş

YÜZLEŞME

Yönetmen: Filiz Kuka / Yapımcı: Filiz Kuka, Seçkin Akyıldız

BİLDİĞİN GİBİ DEĞİL

Yönetmen: Vuslat Saraçoğlu / Yapımcı: Vuslat Saraçoğlu

KAYITSIZ

Yönetmen: Özlem Çıngırlar / Yapımcı: Özlem Çıngırlar, Cemal Çıngırlar

TAVŞAN İMPARATORLUĞU

Yönetmen: Seyfettin Tokmak / Yapımcı: Zeynep Koray

TEREDDÜT ÇİZGİSİ

Yönetmen: Selman Nacar / Yapımcı: Diloy Gülün, Burak Çevik