VAKIFBANK, BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ'NİN ANA SPONSORLARI ARASINA KATILDI!

Bu yıl 21-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen 10. Boğaziçi Film Festivali’ne, kültür ve sanat faaliyetlerine verdiği destekle ön plana çıkan VakıfBank sponsor oldu.

VAKIFBANK, BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ'NİN ANA SPONSORLARI ARASINA KATILDI!

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Boğaziçi Film Festivali’ne VakıfBank bu yıl ilk kez sponsor oldu. Konu ile ilgili konuşan Boğaziçi Film Festivali ve Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ogün Şanlıer, çağdaş ve yenilikçi çalışmalarıyla tanınan VakıfBank’ın sponsorluğunun önemli bir örnek teşkil ettiğini belirtti. Şanlıer, “Tüm dünya için ortak bir kültür aracı olan sinemaya verdikleri destekten dolayı VakıfBank yönetimine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

VakıfBank tarafından yapılan açıklamada; kurum olarak benimsedikleri kültürümüze sahip çıkma ve farklı kültürleri birbirine tanıtma politikalarını sürdürmeye çalıştıkları ifade edilirken, “Alanında saygın bir konuma sahip olan Boğaziçi Film Festivali’ne destekte bulunarak, bu festivalin bir parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” ifadeleri yer aldı.
 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığı, Anadolu Ajansı’nın Global İletişim Ortaklığı ile gerçekleşecek “10. Boğaziçi Film Festivali” ile ilgili tüm gelişmelere ve festivale dair güncel haberlere www.bogazicifilmfestivali.com ve festivalin resmî sosyal medya hesapları üzerinden erişilebilir.

 

www.bogazicifilmfestivali.com


Facebook – Instagram ve Twitter: @bogaziciff